Katarzyna Solga

Rafał Chmielewski

Wspieramy kancelarie prawne w zdobywaniu wspaniałego Świata. Robimy to już od kilkunastu lat. Współtworzymy web.lex Bookkeeping - Najwygodniejszą Księgowość Prawniczą.
[Więcej >>>]

Księgowość prawnicza

O nas

Od lat jesteśmy obecni w branży prawniczej (chociaż wciąż nie możemy rozstrzygnąć, kto – czy Kasia, czy Rafał – był pierwszy HAHAHA!!!).

Kasia – ukończywszy studia ekonomiczne – jest jednym ze wspólników w jednej z katowickich kancelarii i pełni tam funkcję organizacyjno-zarządczą. A Rafał po studiach na WPiA UW i pracy w BIG4 od roku 2007 zajmuje się marketingiem i biznesem prawniczym.

Pewnego dnia jednak połączyła nas wspólna idea wsparcia kancelarii prawnych w zdobywaniu wspaniałego i wielkiego Świata. Tę ideę realizujemy we wspólnym przedsięwzięciu, które nazwaliśmy:

Najwygodniejszą Księgowością Prawniczą.

Obecnie z pełną odpowiedzialnością za nasze słowa możemy z dumą powiedzieć, że nie ma w najbliższej okolicy (patrząc z punktu widzenia Drogi Mlecznej) lepszej usługi księgowej, niż nasza. Na serio! Zachęcamy Cię do sprawdzenia na własnej prawniczej skórze 🙂 Szczegóły znajdziesz tutaj>>

Oboje zaangażowani jesteśmy w dodatkowe projekty, które warto, abyś znał:

Kasia:

Posłuchasz Kasi:

Rafał:

Posłuchasz Rafała: